Freedom (no w końcu)

No, to rok szkolny za mną. Coraz bliżej matura, ale i emerytura 🙂 W liceum miałobyć ciężko. Dyrektorka straszyła, że nie da rady się wyrobić bez jakiejś dwóji na koniec. Większość się jednak obyła bez kiepskich ocen. Nie wiem, czy to ludzie w tym roku byli ambitniejsi, czy nastraszyli nas, bo tak trzeba. Z tego co mówili nauczyciele wynika, że to chyba jednak drugie 😛

Rok w sumie mogę zaliczyć do udanych. Ze szkolnego punktu widzenia, średnia powyżej 3,5 jest wynikiem w górnych rejestrach przeciętnej, więc ok. Do przedmiotów, które mi będą potrzebne, przynajmniej do matury, uczyłem się dość pilnie, pozostałe raczej olałem.

Z prywatnego punktu widzenia, poznałem kilku fajnych ludzi, czas zwykle spędzałem tak jak lubię. Osiągnąłem mniej więcej stan równowagi między nauką, a owalaniem się. Także bez rewelacji, ale nienajgorzej.

Ale teraz są już wakacjie!!! Trzeba pojeździć tu i tam, ale mam nadzieję na przesiedzenie kilku tygodni w domu i oddaniu się lekturom, na które nie miałem czasu w trakcie roku, oraz na robienie innych, mało istotnych pierdółek.

Oczywiście wszyscy nastraszyli nas już, że druga klasa, to dopiero corrida i jazda bez trzymanki, a jak ktoś chce zaliczyć łacinę, żeby na medycynie/farmacji mieć spokój (vide: ja), to będzie się musiał spiąć. Jak zwykle jest to zapewne czcze gadanie… mam nadzieję.

Najbliższa aktualka jutro, a potem dwa tygodnie przerwy. Ale po niej będę wrzucał tekst, dwa dziennie, ponieważ, wyjeżdżam na kompletne zadupie, a tam, mam nadzieję, będę mógł poświęcić się pisaniu odrobinę więcej, niż w mieście. Tam też muszę siąść do pisania opowiadanek, które będą się nadawały do wrzucenia na sieć.

Niniejszym żegnam i życzę wszystkim udanych wakacji, a pracującym chwili wytchnienia 🙂

Published in: on 22 czerwca, 2011 at 5:40 pm  Dodaj komentarz  
Tags:

The URI to TrackBack this entry is: https://cobytujeszcze.wordpress.com/2011/06/22/freedom-no-w-koncu/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: